Értékesítő(Kiskőrös)

  • Cég neve

    BÁRDI AUTÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    6200 Kiskőrös, Petőfi Sándor út 27.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Otthonosan érzed magad autós közegben, és vonz a kereskedelem világa? Amennyiben ez igaz Rád, add le jelentkezésedet még ma a Bárdi Autóhoz, és dolgozz nálunk értékesítőként! A Bárdi Autó Zrt. egy dinamikus magyar vállalkozás, amelyet teljesítményének köszönhetően kiemelkedő piaci stabilitás jellemez. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink ösztönző, megértő és lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve dolgozhatnak.

Feladataid lennének:

  • Autóalkatrészek és egyéb kiegészítők értékesítése az ügyfél igényeinek felmérését követően
  • Vásárlók, partnerek kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás a termékeink értékesítése során
  • Partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Telefonos megkeresések kezelése
  • Aktuális akciók, új termékek hatékony kommunikálása és értékesítése
  • Pénzkezelés szabályainak betartása, számlázási feladatok ellátása
  • Raktári feladatok ellátása

Amit elvárunk:

  • Kimagasló kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Autók és autóalkatrészek iránti érdeklődés, műszaki beállítottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Autóalkatrészek és a gépjármű szerkezettan ismerete
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk neked:

  • Stabil munkaadói háttér egy 100 éves múlttal rendelkező magyar vállalatnál
  • Fejlődési –és szakmai előre lépési lehetőség
  • Jogtisztán bejelentett bér, az alapbéren felül jutalék a teljesítményed alapján
  • Dolgozói kedvezmény termékeinkből
  • Ajánlási bónusz
  • Céges munkaruha, korszerű eszközök
  • Autóalkatrészekkel kapcsolatos alapképzés, karrierút fejlődés esetén egyéb tematikus képzések
  • Összetartó csapat, jó hangulatú és motiváló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.

Egyéb információ

  • Hölgyek jelentkezését is várjuk!
  • Két hetente fél napot (8:00-13:00) érintő szombati munkavégzés is tartozik a pozícióhoz